Dom Kultury „KADR” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

Aktualnie znajdujesz się na:

Pracownicy

Zbigniew Darda
Dyrektor Domu Kultury Kadr
z.darda@dkkadr.waw.pl

DZIAŁ FINANSOWO – KSIĘGOWY

Anna Zdulska
Główna księgowa, Kierownik Działu
a.zdulska@dkkadr.waw.pl

Konrad Machrowicz
Księgowy
k.machrowicz@dkkadr.waw.pl

Julita Lipińska
Młodsza specjalistka ds. płac i księgowości
place@dkkadr.waw.pl

Justyna Gąsiorowska
Recepcjonistka
recepcja@dkkadr.waw.pl

DZIAŁ PROGRAMOWY

Michał Jóźwiak
Kierownik Działu Programowego, tel. 787 071 851
m.jozwiak@dkkadr.waw.pl

Zespół komunikacji i promocji, tel. kom. 787 086 382

Katarzyna Widźgowska
Specjalistka ds. promocji
k.widzgowska@dkkadr.waw.pl

Agnieszka Kuźma
Specjalistka ds. PR
promocja@dkkadr.waw.pl

Zespół repertuaru, tel. kom. 787 086 385

Łukasz Kruhlik
Specjalista ds. programowych
l.kruhlik@dkkadr.waw.pl

Zespół projektów społeczno-kulturalnych, tel. kom. 787 086 401

Maria Kuczyńska
Specjalistka ds. projektów społeczno-kulturalnych, opiekunka Akumulatora, współpraca z organizacjami pozarządowymi, grupami formalnymi i nieformalnymi, mieszkańcami
m.kuczynska@dkkadr.waw.pl

Mariusz Grabarski
Specjalista ds. projektów społeczno-kulturalnych, opiekun Akumulatora, współpraca z organizacjami pozarządowymi, grupami formalnymi i nieformalnymi, mieszkańcami
m.grabarski@dkkadr.waw.pl

Zespół edukacji kulturalnej, tel. kom. 787 086 392

Katarzyna Cieślak
Specjalistka ds. edukacji kulturalnej
k.cieslak@dkkadr.waw.pl

Joanna Rowicka
Specjalistka ds. edukacji kulturalnej

 

INSTRUKTORZY

Anna Sobol
Instruktorka plastyki

Marek Żurawski
Instruktor muzyki

Magdalena Kott
Instruktorka muzyki

Ewa Skalska
Lektor języka niemieckiego

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY


Wioletta Grzyb
Kierownik Działu Administracyjnego
w.grzyb@dkkadr.waw.pl

Izabella Runowska
Główny specjalista ds. personalnych i administracji
wspolpraca@dkkadr.waw.pl

Tomasz Kowalski
Specjalista – Koordynator Zespołu obsługi technicznej działalności programowej

Andrzej Kwiatkowski
Specjalista ds. obsługi technicznej działalności programowej i logistyki

Jacek Piskrzyński
Starszy specjalista ds. obsługi technicznej budynku

Adam Krzymiński
Specjalista ds. obsługi technicznej budynku

Piotr Adamczyk

Administrator Systemów Informatycznych (ASI)
administrator@dkkadr.waw.pl
p.adamczyk@dkkadr.waw.pl

Wioletta Adamczyk
Specjalistka – koordynator ds. obsługi IT
w.adamczyk@dkkadr.waw.pl

ZESPÓŁ SCENY

Janusz Kaczmarczyk
Specjalista – Koordynator Zespołu Sceny
j.kaczmarczyk@dkkadr.waw.pl

Michał Fedec
Specjalista ds. realizacji dźwięku i oświetlenia

Robert Romanowski
Specjalista ds. realizacji dźwięku i oświetlenia

Metadane

Data publikacji : 31.03.2020
Data modyfikacji : 07.09.2021
Podmiot udostępniający informację:
Dom Kultury „KADR” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Janusz Kaczmarczyk
Osoba modyfikująca informację:
Janusz Kaczmarczyk

Opcje strony

do góry