Dom Kultury „KADR” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

https://bip.dkkadr.waw.pl/dkk/pracownicy/3935,Pracownicy.html
31.05.2024, 01:02

Pracownicy

Zbigniew Darda
Dyrektor Domu Kultury Kadr
z.darda@dkkadr.waw.pl

DZIAŁ FINANSOWO – KSIĘGOWY
Joanna Olszewska
Główna księgowa, Kierownik Działu
joanna.olszewska@dkkadr.waw.pl

Agata Łopata
Specjalistka ds. kadr i płac
a.lopata@dkkadr.waw.pl

Jarosław Olszewski
Księgowy
j.olszewski@dkkadr.waw.pl

Ewelina Gąsiorowska
Recepcjonistka
recepcja@dkkadr.waw.pl

Katarzyna Kucharzewska
Recepcjonistka
recepcja@dkkadr.waw.pl

DZIAŁ PROGRAMOWY
Michał Adelt-Jóźwiak
Kierownik Działu Programowego, tel. 787 071 851
m.adelt-jozwiak@dkkadr.waw.pl

Zespół komunikacji i promocji, tel. kom. 787 086 382

Katarzyna Widźgowska
Specjalistka ds. promocji
k.widzgowska@dkkadr.waw.pl

Agnieszka Kuźma
Starsza specjalistka ds. promocji
promocja@dkkadr.waw.pl

Zespół repertuaru
Łukasz Kruhlik
Specjalista ds. programowych
l.kruhlik@dkkadr.waw.pl

Zespół projektów społeczno-kulturalnych, tel. kom. 787 086 401

Maria Kuczyńska
Specjalistka ds. projektów społeczno-kulturalnych, opiekunka Akumulatora, współpraca z organizacjami pozarządowymi, grupami formalnymi i nieformalnymi, mieszkańcami
m.kuczynska@dkkadr.waw.pl

Mariusz Grabarski
Specjalista ds. projektów społeczno-kulturalnych, opiekun Akumulatora, współpraca z organizacjami pozarządowymi, grupami formalnymi i nieformalnymi, mieszkańcami
m.grabarski@dkkadr.waw.pl

Katarzyna Anuszewska
Główna specjalistka ds. społeczno-kulturalnych
k.anuszewska@dkkadr.waw.pl


Zespół edukacji kulturalnej, tel. kom. 787 086 392
Katarzyna Cieślak
Specjalistka ds. edukacji kulturalnej
k.cieslak@dkkadr.waw.pl

Agata Augustynowicz
Specjalistka ds. edukacji kulturalnej
a.augustynowicz@dkkadr.waw.pl

INSTRUKTORZY

Marek Żurawski
Instruktor muzyki

Magdalena Kott
Instruktorka muzyki

Ewa Skalska
Lektor języka niemieckiego

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY
Wioletta Grzyb
Kierownik Działu Administracyjnego
w.grzyb@dkkadr.waw.pl

Izabella Runowska
Główny specjalista ds. personalnych i administracji
wspolpraca@dkkadr.waw.pl

Tomasz Kowalski
Specjalista – Koordynator Zespołu obsługi technicznej działalności programowej

Andrzej Kwiatkowski
Specjalista ds. obsługi technicznej działalności programowej i logistyki

Ireneusz Kafarowski
Starszy specjalista ds. obsługi technicznej budynku

Krzysztof Bełżecki
Starszy specjalista ds. obsługi technicznej budynku

Piotr Adamczyk
Administrator Systemów Informatycznych (ASI)
administrator@dkkadr.waw.pl
p.adamczyk@dkkadr.waw.pl

Wioletta Adamczyk
Specjalistka – koordynator ds. obsługi IT
w.adamczyk@dkkadr.waw.pl

ZESPÓŁ SCENY

Janusz Kaczmarczyk
Specjalista – Koordynator Zespołu Sceny
j.kaczmarczyk@dkkadr.waw.pl

Anna Maria Sitkiewicz
Specjalistka ds. realizacji dźwięku i oświetlenia
a.sitkiewicz@dkkadr.waw.pl

Wojciech Pawłowski
Młodszy specjalista ds. realizacji dźwięku i oświetlenia

 

 

Metadane

Data publikacji : 31.03.2020
Data modyfikacji : 08.04.2024
Podmiot udostępniający informację:
Dom Kultury „KADR” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Janusz Kaczmarczyk
Osoba modyfikująca informację:
Janusz Kaczmarczyk

Opcje strony